Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Garážové sekční vrata

Nedílnou  součástí  Vašeho domu jsou mimo kvalitních oken a dveří také garážová vrata. Naše firma Vám dodá  kvalitní garážová sekční  vrata DOORHAN jako součást záruky toho nejlepšího, co pro Vás dokážeme vyrobit a dodat. Garážová vrata jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších komponentů s dlouhou životností a vysokou provozní užitností. Naši zákazníci využívají výhody spojení dodávky oken, dveří i garážových vrat jako jednu realizační akci včetně záručního a pozáručního  servisu - navíc pro svůj dům dostáváte  kvalitní výrobky a budete si tak užívat pohodlí, komfortu a dlouholeté bezproblémové funkčnosti za velmi příznivé ceny. Společnost DOORHAN působí na českém trhu od roku 1994 a dnes již patří k tradičním výrobcům sekčních garážových vrat v rámci Evropy. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu se řadí mezi největší středoevropské producenty vrat a bran. Garážová vrata vyrábíme vždy přesně na míru. Díky tomu dokážeme precizně vyplnit každý stavební otvor téměř jakéhokoli  rozměru.                                                                                                                  

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500,530,562 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata jsou  vybavena kvalitním motorem SOMFY s dálkovým ovládáním a řemenovou dráhou pro tichý chod. Dále příslušenství, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.

 

 

 

 

 

 

 

Vratové panely

Několik důvodů proč vrata DOORHAN


1. Vlastní výroba panelů a kování za použití high-tech technologií
2. Široká nabídka barev,věrné imitace dřeva a imitací ušlechtilých kovů
3. Výborné tepelně-izolační vlastnosti
4. Sekce vždy o tloušťce 40mm
5. Vynikající pohony od Somfy 5 let záruka
6. Příznivý poměr a ceny a kvality
7. Všechny náhradní díly držíme skladem za nízké ceny oproti konkurenci.

Několik základních pravidel pro montáž sekčních garážových vrat 

  • stavební připravenost viz.obrázek
  • omítnutý otvor,ostění,strop
  • elektroinstalace,přívod 230V ve stropě

 

 

 

 

 


 

GARÁŽOVÉ KŘÍDLOVÉ  VRATA ZEUS

Elegantní  odlehčené  křídlové vrata z hliníkových profilů a izolačních PUR panelů  tloušťky 40mm. Vhodná volba  tam kde není dostatečné nadpraží nebo ostění pro montáž sekčních vrat nebo jako přídavný pohodlný vstup do garáže vybavené již sekčníma vraty, přičemž se dají barevně sjednotit, stejně tak i rám s křídlem a PUR panelem / z exteriérové  strany/. Hliníkový rám bez přerušeného tepelného mostu se montuje do stavebního otvoru, čím dochází k snížení jeho světlosti, výjimečně lze i montáž na otvor. Spodní část rámu je ukončena hliníkovým prahem vysokým 20mm ,který je fixován do podkladu. Vnitřní obvod rámu tedy tvoří jednu těsnící rovinu s gumovým těsněním. Dveře jsou osazeny  závěsy zn.Fapin  seřiditelnýma ve třech osách což umožnuje dodatečné seřízení v případě potřeby a jednobodovým zámkem s cylindrickou vložkou. Kotvení pomocí ocelové kotvy nebo skrz rám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          ZEUS - křídlová brána s hliníkovým rámem 

Tabulka maximálních rozměrů  stavebního otvoru 

 ZEUS

       Jednokřídlová brána (mm)     

      Dvojkřídlová brána (mm)      

Max. šířka

Max. výška

Max. šířka

   Max. výška

1 300

2 480

 2 600

2 480

 

BAREVNÉ A TVAROVÉ MOŽNOSTI PUR VÝPLNÍ JSOU STEJNÉ JAKO U SEKČNÍCH VRAT.


 

 Rolovací vrata

 Vrata představují velmi jednoduchou montáž, konstrukci a zabírají ve Vaší garáži minimální prostor, což umožňuje zachování volných zdí a stropu. Ty mohou být využity jako skladovací prostor.Rolovací garážová vrata můžete pomocí dálkového ovládání pohodlně otevírat a zavírat, aniž byste museli vystupovat z auta. U vrat si můžete zvolit mezi šířkou lamely 55mm a 77mm.Rolovací vrata jsou standardně vybavena aretačními závěsy, které slouží jako pojistka proti nadzvednutí a zvyšují ochranu proti vloupání do Vaší garáže. Vrata mohou být dodatečně vybavena i nouzovou ruční klikou. Tato klika Vám umožní otevírat a zavírat vrata při výpadku proudu. Vrata jsou vybavena podle EN13241-1 pádovou brzdou.

Pro rolovací vrata se používají boxy z válcovaného hliníku o výšce 250,300 a 350mm tento box je automaticky vybaven pojezdovými konzolemi. Tyto konzole drží pancíř ve správné poloze a zajišťují hladký chod pancíře ve vodících lištách. Box je ze všech stran uzavřen a jeho povrch je lakovaný. Postranně je box uzavřen bočnicemi.Rolovací vrata je možno ovládat pomocí jednoduchých vypínačů a klíčových spínačů, ale i pomocí komfortního dálkového ovládání, které v sobě zahrnuje různé bezpečnostní prvky jako je infrazávora. Všechny  hliníkové lamely jsou vyplněna polyuretanovou pěnou,z důvodu tepelné  izolace.Vrata s lamelou 55mm doporučujeme k uzavírání menších garáží. Max. rozměr v tomto provedení je 3500mm na šířku a 3000mm na výšku. Celková max. plocha činí 8m2.Lamelou 77mm jsou rčena pro garáže s max. šířkou 5000mm a max. výškou 4400mm. Doporučená max. plocha vrat činí 16m2.       

Více na www.Rolety-vrata.cz                  

Vrata i s boxem lze zabudovat za otvor,před otvor,do otvoru.

 

ALUPROF.jpgDOORHAN.jpgIZOOL.pngKASKO.pngagc.jpegalumistr.jpggealan.jpggealan_iq.jpgmaco.pngparamont.jpgperito.png

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Předmět: 
Zpráva: 
Ochrana proti SPAMu mikixsfl Opište text z obrázku
    

Kontaktní informace

Provozovna:

Marek  Petráš -  MAPEKO

Předbranská  415 /areál VOP 014 „Maršnerka“/

68801 Uherský Brod

tel:+420  777323271

emai: info@oknamapeko.cz

www.oknamapeko.cz

Ověřená firma

 Marek 
Petráš - MAPEKO - ekatalog.czOkna - 
ekatalog.cz
 

Zde nás najdete