Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Garážové sekční vrata

Nedílnou  součástí  Vašeho domu jsou mimo kvalitních oken a dveří také garážová vrata. Naše firma Vám dodá  kvalitní garážová sekční  vrata Kružík jako součást záruky toho nejlepšího, co pro Vás dokážeme vyrobit a dodat. Garážová vrata jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších komponentů s dlouhou životností a vysokou provozní užitností. Naši zákazníci využívají výhody spojení dodávky oken, dveří i garážových vrat jako jednu realizační akci včetně záručního a pozáručního  servisu - navíc pro svůj dům dostáváte  kvalitní výrobky a budete si tak užívat pohodlí, komfortu a dlouholeté bezproblémové funkčnosti za velmi příznivé ceny.Společnost Kružík s.r.o. působí na trhu více než 20 let a dnes již patří k tradičním výrobcům sekčních garážových vrat. Česká rodinná firma bez cizího kapitálu. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu se řadí mezi největší středoevropské producenty vrat a bran. Garážová vrata vyrábíme vždy přesně na míru. Díky tomu dokážeme precizně vyplnit každý stavební otvor téměř jakéhokoli  rozměru.                                                                  Více na www.kruzik.cz                                              

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata jsou  vybavena motorem dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vratové panely

Několik důvodů proč vrata Kružík  

  1. Nejdelší záruka na trhu 11 let
  2. Nejširší nabídka barev,60 imitací dřeva a imitací ušlechtilých kovů
  3. Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  4. Sekce vždy o tloušťce 40mm
  5. Pohony od Německého výrobce Marantec Comfort
  6. Příznivý poměr a ceny a kvality
  7. Všechny náhradní díly držíme skladem za nízké ceny oproti konkurenci

Několik základních pravidel pro montáž sekčních garážových vrat 

  • stavební připravenost viz.obrázek
  • omítnutý otvor,ostění,strop
  • elektroinstalace,přívod 230V ve stropě

 

 

 

 

 

 

 

 Rolovací vrata

 Vrata představují velmi jednoduchou montáž, konstrukci a zabírají ve Vaší garáži minimální prostor, což umožňuje zachování volných zdí a stropu. Ty mohou být využity jako skladovací prostor.Rolovací garážová vrata můžete pomocí dálkového ovládání pohodlně otevírat a zavírat, aniž byste museli vystupovat z auta. U vrat si můžete zvolit mezi šířkou lamely 55mm a 77mm.Rolovací vrata jsou standardně vybavena aretačními závěsy, které slouží jako pojistka proti nadzvednutí a zvyšují ochranu proti vloupání do Vaší garáže. Vrata mohou být dodatečně vybavena i nouzovou ruční klikou. Tato klika Vám umožní otevírat a zavírat vrata při výpadku proudu. Vrata jsou vybavena podle EN13241-1 pádovou brzdou.

Pro rolovací vrata se používají boxy z válcovaného hliníku o výšce 250,300 a 350mm tento box je automaticky vybaven pojezdovými konzolemi. Tyto konzole drží pancíř ve správné poloze a zajišťují hladký chod pancíře ve vodících lištách. Box je ze všech stran uzavřen a jeho povrch je lakovaný. Postranně je box uzavřen bočnicemi.Rolovací vrata je možno ovládat pomocí jednoduchých vypínačů a klíčových spínačů, ale i pomocí komfortního dálkového ovládání, které v sobě zahrnuje různé bezpečnostní prvky jako je infrazávora. Všechny  hliníkové lamely jsou vyplněna polyuretanovou pěnou,z důvodu tepelné  izolace.Vrata s lamelou 55mm doporučujeme k uzavírání menších garáží. Max. rozměr v tomto provedení je 3500mm na šířku a 3000mm na výšku. Celková max. plocha činí 8m2.Lamelou 77mm jsou rčena pro garáže s max. šířkou 5000mm a max. výškou 4400mm. Doporučená max. plocha vrat činí 16m2.       

Více na www.Rolety-vrata.cz                  

Vrata i s boxem lze zabudovat za otvor,před otvor,do otvoru.

 

KASKO.pngagc.jpegalumistr.jpgblyweert.logo.jpggealan.jpggealan_iq.jpgkruzik.jpgmaco.pngparamont.jpgperito.png

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Předmět: 
Zpráva: 
Ochrana proti SPAMu fzxkihqz Opište text z obrázku
    

Kontaktní informace

Provozovna:

Marek  Petráš -  MAPEKO

Předbranská  415 /areál VOP 014 „Maršnerka“/

68801 Uherský Brod

tel:+420  777323271

emai: info@oknamapeko.cz

www.oknamapeko.cz

Ověřená firma

 Marek 
Petráš - MAPEKO - ekatalog.czOkna - 
ekatalog.cz
 

Zde nás najdete