Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Hliníkové profily umožňují vytvářet rovné konstrukce, dynamické tvary zajímavé perspektivy a v kombinaci s kvalitními materiály vytvářejí atraktivní design rodinných domů. Hliník je materiál, který charakterizují čisté linie, pevnost a odolnost vůči vnějším vlivům počasí. Díky speciální povrchové úpravě máte neomezené možnosti výběru barev, takže fantazii se meze nekladou. Pevnost hliníku umožňuje zasklívat i velké plochy a tenké rámy nenarušují výhled. Hliník je také odolný vůči vysokým teplotám a prakticky nenáročný na údržbu. Vývoj ve stavebnictví jde stále kupředu a přináší neustále možnosti pro vaše komfortní bydlení. Hliníková okna a dveře jsou neodmyslitelnou součástí tohoto trendu a dokáží se perfektně sladit s moderními styly. Hliníková okna a dveře umožňují vytvořit originální, nadčasové bydlení, široké otevřené profily, které umožní bližší kontakt s přírodou přímo z pohodlí vašeho domova
Dopřejte si kvalitní okna a dveře i vy, a využijte nabídku německé společností IZOOL GmbH nebo Aluprof.

 

Dveře IZOOL 70

 

  • Dveře IZOOL 70 splňují představu o bezpečném domově. Dobré tepelně-izolační vlastnosti, stálost a pevnost, a to vše za velmi příznivé ceny. Vhodný pro novostavby a rekonstrukce. Vedle standartních barev  RAL 9016,9006,9007,8019 lze i další RAL barvy  a možnost i kašírování folií jako u PVC prvků. Zvýšené nároky na tepelně izolační vlastnosti nabízí systém IZOOL 75

 

 

 

 

 

 

 

 Zdvižně posuvné dveře IZOOL 75 HST

 

  • Zdvižně posuvné dveře IZOOL 75 HST jsou ideálním řešením pro vstup na terasu, zahradu, či k bazénu. Zajistí Vám sluncem prosvícené místnosti a bezbariérový průchod. Vzhled, účelnost, nenáročnost na provoz, hlavní výhody tohoto systému. Vedle standartních barev RAL 9016,9006,9007,8019 lze i další RAL barvy a možnost i kašírování folií jako u PVC prvků. Stavební hloubka rámu 170 mm.

 

 

 

 


Společnost ALUPROF evropský výrobce prémiových hliníkových systémů není nutno dlouze představovat. Společnost je význačným hráčem na světovém trhu s hliníkovými systémy. Prezentaci výrobků ALUPROF předcházelo mnoho let tvrdé práce ve vývoji moderních hliníkových systémů. Díky možnosti vytvořit kompletní sortiment systémů „od nuly“ mohli vývojáři využít příležitost vyvarovat se chyb z minulosti a přizpůsobit sortiment současným požadavkům zákazníků. ALUPROF SA  má již výrobní haly a distribuční sklady v Německu, Belgii, Holandsku, Polsku, Velké Británii a Francii. Společnost staví na dynamické a odborně provedené práci s perfektními znalostmi hliníkových systémů, technologií a logistiky. 

 Profilové řady MB 70,MB 86 a MB 104 jsou dostatečnou odpovědí na Vaše požadavky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na závěr lze konstatovat, že i když pořizovací cena hliníkových oken a dveří, oproti plastovým díky použitému materiálu podstatně vyšší, to však nemusí být dlouhodobém horizontu zcela pravda a nelze opomenout ani fakt, že hliníková okna a dveře je možné díky jejich vlastnostem vyrábět v takových velikostech, které plastová či dřevěná okna nedovolují.

 

ALUPROF.jpgDOORHAN.jpgIZOOL.pngKASKO.pngagc.jpegalumistr.jpggealan.jpggealan_iq.jpgmaco.pngparamont.jpgperito.png

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Předmět: 
Zpráva: 
Ochrana proti SPAMu aouapmlb Opište text z obrázku
    

Kontaktní informace

Provozovna:

Marek  Petráš -  MAPEKO

Předbranská  415 /areál VOP 014 „Maršnerka“/

68801 Uherský Brod

tel:+420  777323271

emai: info@oknamapeko.cz

www.oknamapeko.cz

Ověřená firma

 Marek 
Petráš - MAPEKO - ekatalog.czOkna - 
ekatalog.cz
 

Zde nás najdete