Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Plastové dveře  

 

GEALAN S 9000, S8000IQ

Pěkné vchodové dveře jsou vizitkou každého domu.

Nejsou jen obyčejnými dveřmi, jsou výrazným architektonickým prvkem celého domu a jejich úkoly jsou tak mnohostranné jako jejich funkce. Nabízíme Vám stovky typů dveří v plastovém provedení a to buď v provedení příčkovaném nebo s  ozdobnými dveřními výplněmi Perito a Baupertner. Na výběr máte z několika sérií v mnoha barevných provedení. Ke vstupním dveřím dodáváme standardní nebo bezpečnostní kliky, koule, madla,  tříbodové bezpečnostní zámky  GU Secury S800IQS 9000Automatic. Potřebných statických vlastností je dosaženo pomocí velké výztuže. Držáky prahů zajišťují i v profilu těsně přiléhající spojení rámu domovních dveří a jejich prahu. Vchodové dveře GEALAN lze vyrobit tak, aby se otevíraly dovnitř nebo ven.  Profil  dveří lze standardně pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a dekorech dřeva.

Domovní dveře můžete mít v libovolném provedení a stylu - a to vždy v nejvyšší kvalitě. Každý může uskutečnit své vlastní nápady a sladit domovní dveře barvou i tvarem s fasádou svého domu. My vám s výběrem dveří poradíme - od nápadu až po výrobu a samozřejmě i odbornou montáž a případný servis.

 

 

 

 

 

 

 

A proč dveře GEALAN od nás

-vynikající tepelná a zvuková izolace díky moderní technologii

- velmi dobrá statika díky velké vyztužovací komoře

  -bezpečnostní zámky GU Secury Automatic nebo KVF proti vypáčení

   -bezbariérový systémový práh 20mm s vynikající tepelnou izolací díky termickému dělení      

   -okapnice s kartáčem  pro optimální ochranu před nárazovým deštěm

 

 

 

 

 

 

Doplňky ke dveřím

Ke vchodovým dveřím nabízíme praktické doplňky jako jsou kliky, madla, panty, klepadla, vhozy a kukátka. Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm. Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí.Samozřejmostí je výztuha vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuha otvoru cylindrické vložky proti zlomení, pokud není uvedeno jinak. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.Vstupní dveře standardně osazujeme kvalitními dveřními panty JOCKER, které jsou plně seřiditelné ve všech osách. Můžete zvolit některou z těchto barevných variant – bílá, tmavě hnědá, bronz, zlatý dub, stříbrná.

 

 

 

 

 

Galerie ornamentních skel

Široká nabídka vzorů skel pro plastová dveře i okna umožňuje přizpůsobení  individuálním potřebám. Dekorovaná skla ve dveřích podpoří jedinečnost Vašeho domu propouští dostatek světla a zajistí soukromí a intimitu obydlí.

 

Galerie příčkových plastových dveří

Jednokřídlé příčkové dveře

Dvoukřídlé příčkové dveře

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Předmět: 
Zpráva: 
Ochrana proti SPAMu yyqaruaw Opište text z obrázku
    

Ověřená firma

 Marek 
Petráš - MAPEKO - ekatalog.czOkna - 
ekatalog.cz