Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sítě proti hmyzu

Jsou praktickým doplňkem Vašeho obydlí při ochraně před obtížným hmyzem. Nezabraňují výhledu z okna. Lze aplikovat i individuální řešení dle konkrétních požadavků s důrazem na snadnou manipulaci a praktičnost. Nejúčinnější ochrannou proti nepříjemnému hmyzu jsou bezesporu sítě proti hmyzu. Nabízíme sítě vhodné do všech typů oken či dveří. Vybrat si můžete z pevných sítí, posuvných či křídlových. Samozřejmostí je široká barevná škála rámů, které si můžete sladit s barvou vašich oken. Pro výrobu sítí proti hmyzu používáme kvalitní síťovinu z poplastovaného sklolaminátového vlákna s vysokou odolností a životností. Už žádný obtěžující hmyz ve Vašich domovech.

 

 

 

 

 

Parapety

Nejčastějším doplňkem pro plastová okna jsou bezesporu interiérové parapety a venkovní parapety.  Dřevotřískové jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm) na dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál. Plastové komůrkové parapety jsou vyrobeny z PVC profilu taženého s kašírovanou  dekorační PVC fólií. Hliníkové venkovní parapety tažené se vyznačují vysokou pevností a kvalitní povrchovou úpravou. Tyto vlastnosti Vám zaručí dlouholetou dokonalou ochranu omítky a skvělý vzhled Vašeho domu.Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 m s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Tloušťka plechu - dle hloubky parapetu 1,5 mm - 2,6 mm. Nabízíme parapety v široké škále nejrůznějších dekorů a odstínů. Parapety vynikají snadno udržovatelným povrchem. 

Vnitřní horizontální žaluzie

Chcete zabránit zvědavým sousedům nahlížet do Vašich domovů? Otravují Vás při práci nebo odpočinku ostré sluneční paprsky? Pak se nabízí bezesporu nejpoužívanější a nejznámější způsob stínění interiérů v podobě vnitřních žaluzií, vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností I zde si můžete vybrat ze široké škály provedení i barev.Máme jednu z nejširších nabídek , která Vám umožní si barevně sladit vnitřní žaluzie s oknem či barvou interiéru. Jedná se o kvalitní, ale cenově dostupný způsob stínění interiéru. Vylepšená mechanika je testována na 65 000 cyklech spuštění a vytažení žaluzie Ovládá se pomocí řetízku, který je fixován  v držáku na rámu okna. Je vhodná do všech typů oken, zejména plastových mimo střešní a šikmá okna.

 

 

Vertikální žaluzie /látkové/

Představuje elegantní a praktický doplněk moderních interiérů. Kolekce látek pro látkové vertikální žaluzie nabízejí širokou paletu barev, dekorů a materiálů. Vertikální žaluzie tvoří látkové lamely uložené v horním pojezdovém profilu. Jsou určené nejen k zastínění oken, ale také pro rozdělení velkých ploch, jako jsou kanceláře, haly či prostory ve školách a nemocnicích. Jsou vhodné i pro použití do šikmin a pro okna s dvojí výškou (např. balkonová okna). Lamely jsou ve spodní části spojeny řetízkem, který zaručuje jejich správnou polohu. Ovládání funguje  pomocí řetízku a provázku. Řetízek zajišťuje natáčení látkových lamel, provázek obstarává jejich stažení a roztažení do stran.

 

 

 

 

Venkovní rolety

Jsou tradičním venkovním stíněním oken. Hliníkové  lamely tvoří roletový pancíř, který se navíjí do boxu a je vedený v bočních lištách. Na výběr je buď ruční, nebo motorické ovládání. Tento léty osvědčený způsob venkovního stínění Vám umožňuje díky průduchům mezi jednotlivými lamelami větrat i při stažených roletách. Využívají se nejen jako ochrana proti slunci, ale zabraňují také úniku tepla. Další nespornou výhodou je, že venkovní rolety chrání okna před nepříznivým počasím, nárazovým deštěm a větrem, kroupami nebo UV zářením. Výrazně se tak podílí na prodloužení životnosti vašich oken. Pokud chcete mít klid na práci nebo se dobře vyspat po celou noc i na rušné ulici, pořiďte si venkovní rolety. Pomohou Vám odhlučnit vaše bydlení či kancelář. Díky venkovním roletám si můžete také zvýšit bezpečnost Vašeho domova.

Předokenní  roleta s přiznaným boxem jsou rolety, kde je box pro navíjení lamel zvenčí budovy viditelný. Barvu boxu a vodících lišt si zvolíte z naší široké barevné škály. Nabízíme několik typů a barev lamel.Box rolety může být s hranou 20° nebo 45°a 90° případně kulatý.

Rolety s podomítkovým boxem, pokud přemýšlíte o výstavbě nového domu nebo o jeho rekonstrukci, je vhodné počítat s roletami v podomítkovém provedení již ve fázi projektu. Lamely se rolují do skryté schránky, čímž jsou zachovány čisté linie domu.U tohoto provedení jsou po vytažení rolety viditelné pouze vodící lišty, které se připevňují na rám okna nebo do ostění a revizní klapka.

Galerie ornamentních skel

Široká nabídka vzorů skel pro plastová dveře i okna umožňuje přizpůsobení  individuálním potřebám. Dekorovaná skla ve  podpoří jedinečnost Vašeho domu propouští dostatek světla a zajistí soukromí a intimitu obydlí.

KASKO.pngagc.jpegalumistr.jpgblyweert.logo.jpggealan.jpggealan_iq.jpgkruzik.jpgmaco.pngparamont.jpgperito.png

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Předmět: 
Zpráva: 
Ochrana proti SPAMu ativhvka Opište text z obrázku
    

Kontaktní informace

Provozovna:

Marek  Petráš -  MAPEKO

Předbranská  415 /areál VOP 014 „Maršnerka“/

68801 Uherský Brod

tel:+420  777323271

emai: info@oknamapeko.cz

www.oknamapeko.cz

Ověřená firma

 Marek 
Petráš - MAPEKO - ekatalog.czOkna - 
ekatalog.cz
 

Zde nás najdete